ترجمه رسمی اسناد و مدارك از/به كليه زبان های رایج دنیا

دارالترجمه رسمی ماندگار خدمات جامعی در زمینه ترجمه كلیه اسناد و مدارك رسمی و حقوقی که در ذیل به آنها اشاره گردیده به کلیه زبانهای رسمی دنیاارائه می نماید. ما با درك حساسیت زمانی انجام امور اداری و حقوقی، اسناد و مدارك شما را در اسرع وقت و با بالاترین كیفیت ترجمه كرده، و در اختیارتان قرار می دهیم.
ترجمه رسمی اسناد و مدارک با ارائه اصل آنها و نیزاسپل اسامی اشخاص و شرکتها و در صورت نیاز ارئه اسناد مکمل جهت تایید انجام خواهد شد.

اخذ تأييديه اسناد و مدارك از وزارت امور خارجه و قوه قضائيه و حتي سفارتها توسط بهترین دارالترجمه های رسمی تهران

بسیاری از نهادهای دولتی و حقوقی و دانشگاهها در سراسر دنیا تنها اسناد و مدارك تایید شده توسط قوه قضاییه و وزارت امور خارجه را می پذیرند. دارالترجمه رسمی ماندگار در صورت تمایل مشتریان محترم تأییدیه اسناد و مدارك ترجمه شده را از قوه قضائیه و وزارت امور خارجه اخذ خواهد نمود.

اسناد رسمي دارالترجمه شامل موارد زير مي باشند:

شناسنامه، انواع كارتهاي شناسايي، سند ازدواج و طلاق، اسناد مالكيت، دانشنامه ها و ريز نمرات تحصيلي، انواع گواهيها، سر فصل دروس، وكالتنامه، اقرارنامه، استشهادنامه، اظهارنامه، مبايعه نامه، اجاره نامه، تعهد نامه، اساسنامه، ترازنامه، قراردادها و موافقتنامه ها، استعلامها، صورتجلسه، روزنامه رسمي، گزارشات حسابرسي، اسناد مناقصه و گمركي، احكام دادگاه، ليست بيمه، صورتحساب بانكي، و ساير اسناد.

دارالترجمه های رسمی تهران

دارالترجمه های رسمی تهران 

ترجمه دقیق و با کیفیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code